ŞİRKET HAKKINDA

Biz bir Radyo stüdyosuyuz

TANITIM

Radyo Akdeniz FM 95.0 Mhz

Radyo Akdeniz Dünyanın En İyi Türk Halk & Özgün Müzik Yayını yapan radyodur, siz de bizim bir parçamız olun.

Yönetim Kurulu Başkanı

Özellikle günlük eğlencenizde size hizmet etmek için bir Podcast ve Streaming stüdyosuyuz. bize katılın ve eğlenceli hizmetlerimizin tadını çıkarın.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinden kullanıcılarına Türk halk müziği ağırlıklı yayınlar sunan Radyo Akdeniz, 95,0 frekansı ile beraber yayın hayatına devam etmektedir.

Günümüzde pek çok kişi tarafından değer ve önem taşıyan radyo istasyonu konumunda yer alan Radyo Akdeniz, her daim kullanıcılarına eşsiz dinleti ortamı kurabilme konusunda çalışmaktadır. Tercihinizi bu noktada kanala yönlendirebilir, her daim cazip ortamların keyfini sürme olanaklarına ulaşabilirsiniz.

Sizlere bu alana damgasını vuran pek çok şarkıyı doğrudan sunan ve yayın hayatını bu şekilde sürdüren kanal türü, aynı zamanda 24 saat boyunca sizlere bölgenin en iyi programcıları ile yayınlar sunmaktan da geri kalmıyor!


Siz de hemen tercihinizi bu kanala yönlendirmek ve eşsiz müzik dinletilerine doğrudan ulaşmak açısından web sitemizi tercih edebilirsiniz. Her alanda popülerlik kazanan ve sizlere özgü çalışmalar sunan Radyo Akdeniz, bu muhteşem hizmetleri ile beraber siz değerli kullanıcıların vazgeçilmezi konumunda yer alıyor!

Bizimle İletişime Geçin!

Sormak istediğiniz soru varsa, tüm sorularınızı cevaplayacağız.

RADYO AKDENİZ FM 95.0

Türk Halk Müziği ve Özgün Müzik Yayını Yapan Bölgenin En İyi Radyosu.

TELEFON

UYGULAMALARIMIZI İNDİRİN!

OFİS | İLETİŞİM

Radyo Akdeniz © 2024 Tüm hakları saklıdır